انتخاب نوع شارژ

مبلغ درخواستی ریال

انتخاب نوع شارژ


انتخاب نوع شارژ

نوع بسته خود را انتخاب نمایید

انتخاب نوع شارژمبلغ درخواستی ریال
مرا بخاطر بسپار
0 ریال
خرید با کلیه کارت های بانکی امکان پذیر است

خرید شارژ بدون اینترنت با کد USSD

جهت خرید شارژ ایرانسل، همراه اول و رایتل بدون نیاز به اینترنت از کد *789*8999# استفاده کنید.(تا اطلاع ثانوی فقط با سیم کارتهای ایرانسل و رایتل)

شارژ مستقیم

با خرید شارژ مستقیم ایرانسل یا شارژ مستقیم همراه اول و یا شارژ مستقیم رایتل، اعتبار سیم کارت تلفن همراه خود را بدون وارد کردن کد، آنی و اتوماتیک شارژ نمایید.

شارژ مستقیم ایرانسل

شارژ مستقیم ایرانسل,خرید شارژ مستقیم ایرانسل

چرا شارژ مستقیم ایرانسل از خرید شارژ ایرانسل به صورت کد، بهتر است؟

  • با خرید شارژ ایرانسل به صورت مستقیم دیگر نیازی به وارد کردن کد شارژ به صورت دستی را ندارید و بلافاصله پس از خرید، سیم کارت ایرانسل شما از طرف اپراتور شارژ می شود. بنابراین مشکلاتی از قبیل اشتباه وارد کردن کد شارژ و قفل شدن سیم کارت را نخواهید داشت.
  • در این روش شارژ، شما مجبور نیستید شارژ را با مبالغ از پیش تعیین شده خریداری نمایید. به میزان دلخواه، مبلغ مورد نظر را تعیین نموده و سیم کارت ایرانسل خود را اتوماتیک شارژ نمایید.
  • در مواردی همچون استفاده سیم کارت در لوازمی همچون مودم GSM، دستگاههای مسیریاب، انواع تلفن کننده ها و ... دیگر نیازی به خارج کردن سیم کارت از دستگاه مورد نظر جهت شارژ بر روی گوشی را نخواهید داشت.
  • با توجه به اینکه تمام عملیات شارژ، به صورت اتوماتیک از جانب اپراتور ایرانسل انجام می‌شود، دیگر همانند استفاده از کد شارژ ایرانسل، نگرانی مراقبت از کد شارژ خریداری شده را نخواهید داشت.

شارژ مستقیم همراه اول

شارژ مستقیم همراه اول,خرید شارژ مستقیم ایرانسل

چرا شارژ مستقیم همراه اول، بهتر است؟

  • سرعت استفاده : با خرید شارژ مستقیم همراه اول دیگر نیازی به وارد کردن کد شارژ به صورت دستی را ندارید و بلافاصله پس از خرید، سیم کارت همراه اول شما از طرف اپراتور شارژ می شود.
  • تسهیل استفاده : در مواردی همچون استفاده سیم کارت همراه اول در ابزارهایی همچون مودم GSM، دستگاههای مسیریاب، انواع تلفن کننده ها و ... دیگر نیازی به خارج کردن سیم کارت از دستگاه مورد نظر جهت شارژ بر روی تلفن همراه را نخواهید داشت.
  • امنیت بیشتر : با توجه به اینکه تمام عملیات شارژ، به صورت اتوماتیک از جانب خود همراه اول انجام می‌شود، دیگر همانند استفاده از کد شارژ همراه اول، نگرانی مراقبت از کد شارژ خریداری شده را نخواهید داشت.